Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Password
ug: پارول

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: May
ug: ماي

en: Testing
ug: سىناش

en: Language code
ug: تىل كودى
