Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Password
vi: Mật khẩu

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Save
vi: Lưu

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Customer id
vi: ID khách hàng

en: Payment
vi: Thanh toán

en: May
vi: Tháng 5

en: Credit Card
vi: Thẻ tín dụng

en: Approved
vi: Đã chấp thuận

en: Jan
vi: Th1

en: Feb
vi: Th2

en: Mar
vi: Th3

en: Apr
vi: Th4

en: Jun
vi: Th6

en: Jul
vi: Th7

en: Aug
vi: Th8

en: Sep
vi: Th9

en: Oct
vi: Th10

en: Nov
vi: Th11

en: Dec
vi: Th12

en: Credit card number
vi: Số thẻ tín dụng

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Company name
vi: Tên công ty

en: Secret
vi: Mật
