Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Production
lt: Produkcija
