Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Payment
lv: Maksājums

en: Production
lv: Darba
