Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Test
ru: Тест

en: Password
ru: Пароль

en: Payment
ru: Оплата

en: Secret Key
ru: Секретный ключ
