Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Payment
da: Betaling

en: Production
da: Produktion

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle
