Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Production
el: Παραγωγή
