Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Payment
fi: Maksu

en: Production
fi: Tuotanto

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Operation mode
fi: Toimintamuoto
