Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Payment
nl: Betaling

en: Production
nl: Productie

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel
