Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Payment
pl: Płatność

en: Production
pl: Produkcja

en: Operation mode
pl: Tryb działania
