Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Payment
sv: Betalning

en: Production
sv: Produktion

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel
