Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Test
uk: Тест

en: Password
uk: Пароль

en: Payment
uk: Оплата

en: Production
uk: Експлуатація

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Customer canceled payment at the payment gateway.
uk: Покупець скасував платіж на шлюзі оплати.

en: Customer successfully submitted payment at the payment gateway.
uk: Покупець успішно надіслав платіж на шлюз оплати.
