Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Test
fr: Tester

en: Password
fr: Mot de passe

en: Payment
fr: Paiement

en: Secret Key
fr: Clé secrète

en: Operation mode
fr: Mode opératoire

en: Customer canceled payment at the payment gateway.
fr: Le client a annulé le paiement sur la passerelle de paiement.

en: Customer successfully submitted payment at the payment gateway.
fr: La soumission de paiement du client a réussi sur la passerelle de paiement.
