Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Test
pt: Testar

en: Password
pt: Senha

en: Payment
pt: Pagamento

en: Production
pt: Produção
