Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Production
vi: Sản phẩm
