Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Test
id: uji

en: Password
id: Sandi

en: Payment
id: Pembayaran

en: Secret Key
id: Kunci Rahasia
