Wirecard Payment Integration (7.x-2.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Payment
ja: 決済

en: Production
ja: 運用中
