Wirecard Payment Integration (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Payment
de: Zahlung

en: Production
de: Produktion

en: Secret Key
de: Geheimer Schlüssel

en: Operation mode
de: Betriebsmodus

en: Customer canceled payment at the payment gateway.
de: Der Kunde hat die Zahlung über das Zahlungsportal storniert.

en: Customer successfully submitted payment at the payment gateway.
de: Der Kunde hat die Zahlung erfolgreich an das Zahlungsportal übermittelt.
