Wirecard Payment Integration (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Payment
cy: Taliad

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol
