Wirecard Payment Integration (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Test
es: Prueba

en: Password
es: Contraseña

en: Payment
es: Pago

en: Production
es: Producción

en: Secret Key
es: Clave secreta
