Wirecard Payment Integration (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Payment
fa: پرداخت

en: Production
fa: محصولات

en: Secret Key
fa: کلید رمز
