Wirecard Payment Integration (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Test
hu: Teszt

en: Password
hu: Jelszó

en: Payment
hu: Fizetés

en: Production
hu: Termelés

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs
