Wishlist Module (7.x-2.5) - en to af translation catalogue (47 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: content
af: inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Explanation or submission guidelines
af: Verduideliking of invoerriglyne

en: Wishlist
af: Wenslys

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Primary URL
af: Primêre URL

en: Secondary URL
af: Sekondêre URL

en: Quantity Requested
af: kwantiteit aangevra

en: Enter the number of this item that you would like if one is not enough
af: Sleutel die nommer van die item wat U wil hê indien een nie genoeg is nie

en: Priority
af: Prioriteit

en: Please enter the quantity requested.
af: Sleutel asseblief die aangevraagde kwantiteit in

en: Wish lists
af: Wenslyste

en: Wishlists
af: Wenslyste

en: More
af: Meer

en: View all wishlists.
af: Wys alle wenslyste

en: not verified
af: nie geverifieër nie

en: @count new
af: @count nuut

en: Default currency
af: Verstek geldeenheid

en: Open URL links in new window
af: Maak URL-skakels in nuwe vensters oop

en: Action
af: Aksie

en: Cost
af: Koste

en: Quantity
af: Aantal

en: URLs
af: URLe

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: On
af: Op

en: For
af: Vir

en: unknown
af: onbekend

en: 's wishlist
af: se wenslys

en: @name's wishlist
af: @name se wenslys

en: Last updated on
af: Laas opgedateer op

en: Item Name
af: Itemnaam

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: All wishlists
af: Alle wenslyste

en: new
af: nuut

en: I really want this
af: Ek sal dit baie graag wou hê

en: I'd love to have this
af: Ek sal dit graag wou hê

en: Nice to have
af: Goed om te hê

en: Thinking about it
af: Ek dink daaroor

en: Don't get this for me
af: Moet dit nie vir my kry nie

en: See
af: Sien

en: error
af: fout

en: create wishlists
af: wenslys

en: edit own wishlist
af: wysig eie wenslys

en: Anonymous
af: Anoniem
