Wishlist Module (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Item
ca: Element

en: content
ca: contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Explanation or submission guidelines
ca: Explicació o directrius de l'enviament

en: Wishlist
ca: Llista de desitjos

en: Currency
ca: Moneda

en: Priority
ca: Prioritat

en: More
ca: Més

en: not verified
ca: no verificat

en: Default currency
ca: Moneda per defecte

en: Action
ca: Acció

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Last updated
ca: Última actualització

en: On
ca: Actiu

en: For
ca: Per a

en: unknown
ca: desconegut

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: new
ca: nou

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Equals
ca: Iguals

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: No user
ca: Sense usuari
