Wishlist Module (7.x-2.5) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Item
cy: Eitem

en: content
cy: cynnwys

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Explanation or submission guidelines
cy: Eglurhad neu cyflwyniad o ganllawiau

en: More
cy: Mwy

en: not verified
cy: heb ei wirio

en: Last updated
cy: Diweddarwyd diwethaf

en: On
cy: Ymlaen

en: new
cy: newydd

en: error
cy: gwall

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: No user
cy: Dim defnyddiwr
