Wishlist Module (7.x-2.5) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Explanation or submission guidelines
dz: གསལ་བཤད་ཡང་ན་ཞུ་འབུལ་གྱི་ལམ་སྟོན་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: not verified
dz: བདེན་སྦྱོར་མ་འབད་བས།

en: @count new
dz: @count གསརཔ།

en: new
dz: གསརཔ།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་
