Wishlist Module (7.x-2.5) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Item
el: Αντικείμενο

en: content
el: ύλη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Explanation or submission guidelines
el: Εξήγηση ή οδηγίες υποβολής

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: More
el: Περισσότερα

en: not verified
el: χωρίς επαλήθευση

en: Default currency
el: Προεπιλεγμένη ισοτιμία

en: Action
el: Ενέργεια

en: Cost
el: Κόστος

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: On
el: Ανοικτό

en: For
el: Για

en: Purchased
el: Αγοράσθηκε

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: new
el: νέο

en: error
el: σφάλμα

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: No user
el: Δεν υπάρχει χρήστης
