Wishlist Module (7.x-2.5) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Item
gl: Elemento

en: content
gl: contido

en: Description
gl: Descrición

en: Explanation or submission guidelines
gl: Explicación ou directrices de publicación

en: Currency
gl: Divisa

en: Priority
gl: Prioridade

en: More
gl: Máis

en: not verified
gl: non verificado

en: @count new
gl: @count novo

en: Default currency
gl: Divisa predeterminada

en: Action
gl: Acción

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Last updated
gl: Última actualización

en: On
gl: Activo

en: For
gl: Para

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: new
gl: novo

en: See
gl: Ver

en: error
gl: erro

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: No user
gl: Sen usuario
