Wishlist Module (7.x-2.5) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: More
ka: მეტი

en: not verified
ka: შეუმოწმებელი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: On
ka: ჩართვა

en: new
ka: ახალი

en: error
ka: შეცდომა

en: Anonymous
ka: ანონიმური
