Wishlist Module (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: content
kk: контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: More
kk: Толығырақ...

en: not verified
kk: тіркелмеген

en: Action
kk: Әрекет

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: new
kk: жаңа

en: error
kk: Қате

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
