Wishlist Module (7.x-2.5) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: content
mg: votoatiny

en: Description
mg: Andinindininy

en: More
mg: Tohiny

en: new
mg: vaovao

en: error
mg: hadisoana
