Wishlist Module (7.x-2.5) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Item
ne: वस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Explanation or submission guidelines
ne: वर्णन वा दाखिलाका मार्गदर्शनहरू

en: More
ne: थप

en: not verified
ne: रुजूगरिएको छैन

en: Action
ne: कारवाही

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: On
ne: माथि

en: For
ne: को लागी

en: new
ne: नयाँ

en: error
ne: त्रुटि

en: Anonymous
ne: अज्ञात
