Wishlist Module (7.x-2.5) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: content
nn: innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Explanation or submission guidelines
nn: Forklaring eller retningslinjer.

en: More
nn: Meir

en: not verified
nn: ikke verifisert

en: Quantity
nn: Mengd

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: On
nn: På

en: new
nn: ny

en: error
nn: feil

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Equals
nn: Lik
