Wishlist Module (7.x-2.5) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Item
oc: Element

en: content
oc: contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Explanation or submission guidelines
oc: Explicacion o règlas de contribucion

en: Currency
oc: Devisa

en: Priority
oc: Prioritat

en: More
oc: Mai

en: not verified
oc: pas verificat

en: Default currency
oc: Devisa per defaut

en: Action
oc: Accion

en: Cost
oc: Còst

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: On
oc: Activat

en: For
oc: Per

en: unknown
oc: desconegut

en: new
oc: novèl

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: No user
oc: Aucun utilizaire
