Wishlist Module (7.x-2.6) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: content
ast: conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: More
ast: Más

en: not verified
ast: ensin comprobar

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: new
ast: nuevu

en: error
ast: fallu

en: Anonymous
ast: Anónimu
