Wishlist Module (7.x-2.6) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Item
be: Элемент

en: content
be: змест

en: Description
be: Апісанне

en: Explanation or submission guidelines
be: Тлумачэнні ці інструкцыі, што тычацца дасылкі матэрыялаў

en: More
be: Болей

en: not verified
be: госць

en: Action
be: Дзеянне

en: Last updated
be: Абноўлена

en: On
be: На

en: For
be: Для

en: new
be: новае

en: error
be: памылка

en: Anonymous
be: Ананім

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
