Wishlist Module (7.x-2.6) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Item
fi: Nimike

en: content
fi: sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Explanation or submission guidelines
fi: Selitys tai ohjeet

en: Wishlist
fi: Toivelista

en: Currency
fi: Valuutta

en: Priority
fi: Tärkeys

en: More
fi: Lisää

en: not verified
fi: ei varmistettu

en: Show the currency field
fi: Näytä valuuttakenttä

en: Default currency
fi: Oletusvaluutta

en: Action
fi: Toiminto

en: Cost
fi: Maksu

en: Quantity
fi: Määrä

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: On
fi: Käytössä

en: For
fi: &nbsp;

en: unknown
fi: tuntematon

en: The fourth parameter must be numeric
fi: Neljännen arvon tulee olla numeerinen

en: The fifth parameter must be numeric
fi: Viidennen arvon tulee olla numeerinen

en: Last updated on
fi: Viimeksi päivitetty

en: Requested
fi: Pyydetty

en: Purchased
fi: Ostettu

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: new
fi: uudet

en: error
fi: virhe

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: No user
fi: Ei  käyttäjää
