Wishlist Module (7.x-2.6) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: content
fil: nilalaman

en: Description
fil: Paglalarawan

en: More
fil: marami pa

en: Last updated
fil: Huling binago

en: new
fil: bago

en: error
fil: mali

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
