Wishlist Module (7.x-2.6) - en to is translation catalogue (47 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Item
is: Hlutur

en: content
is: innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Explanation or submission guidelines
is: Útskýring eða leiðbeiningar um innsetningu

en: Wishlist
is: Óskalisti

en:  (in @currency)
is:  (í @currency)

en: Estimated Cost
is: Áætlaður kostnaður

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Priority
is: Forgangur

en: The requested quantity must be a number.
is: Umbeðið magn verður að vera tala.

en: The requested quantitiy cannot be negative.
is: Umbeðið magn getur ekki verið neikvætt.

en: You must enter a cost for this wishlist item
is: Þú verðr að slá inn kostnað fyrir þennan hlut í óskalista

en: You must enter a numeric value for the cost.
is: Þú verður að slá inn tölugildi fyrir kostnað.

en: Configure the wishlist module's settings.
is: Sýsla með stillingar á óskalista einingunni.

en: Wish lists
is: Óskalistar

en: Wishlists
is: Óskalistar

en: More
is: Meira

en: View all wishlists.
is: Skoða alla óskalista.

en: View wishlist items for
is: Skoða óskalista fyrir

en: not verified
is: óstaðfest

en: @count new
is: @count ný

en: Show the currency field
is: Sýna gjaldmiðilsreit

en: Default currency
is: Sjálfgefinn gjaldmiðill

en: Action
is: Aðgerð

en: Cost
is: Kostnaður

en: Quantity
is: Magn

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: On
is: Virkjað

en: For
is: Fyrir

en: unknown
is: óþekkt

en: Last updated on
is: Síðast uppfært þann

en: Return these items
is: Skila þessum hlutum

en: Return this item
is: Skila þessum hlut

en: Item Name
is: Nafn hlutar

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: All wishlists
is: Allir óskalistar

en: new
is: nýtt

en: I really want this
is: Mig langar virkilega í þetta

en: See
is: Sjá

en: wishlist
is: óskalisti

en: error
is: villa

en: create wishlists
is: stofna óskalista

en: edit own wishlist
is: breyta eigin óskalista

en: Anonymous
is: Nafnlaus
