Wishlist Module (7.x-2.6) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Item
ku: دانە

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Explanation or submission guidelines
ku: دەربارە یان ڕێنمایی پێشکەشکردن/بڵاوکردنەوە

en: More
ku: زیاتر

en: not verified
ku: پەسەند نەکراوە

en: Action
ku: کردار

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: new
ku: نوێ

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Anonymous
ku: نەناسراو
