Wishlist Module (7.x-2.6) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: content
os: мидис

en: Description
os: Афыст

en: Explanation or submission guidelines
os: Куыд æй хъæуы йедзаг кæнын,уый æмбарын кæнынад

en: More
os: Ноджы

en: not verified
os: ничи йæ сраст кодта

en: Action
os: Архайд

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: new
os: ног

en: error
os: рæдыд
