Wishlist Module (7.x-2.6) - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Item
pl: Element

en: content
pl: zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Explanation or submission guidelines
pl: Wskazówki lub instrukcje dotyczące dodawania zawartości

en: Wishlist
pl: Lista życzeń

en:  (in @currency)
pl:  (w @currency)

en: Estimated Cost
pl: Szacowany koszt

en: Currency
pl: Waluta

en: Primary URL
pl: Główny URL

en: Secondary URL
pl: Podrzędny URL

en: Quantity Requested
pl: Żądana ilość

en: Priority
pl: Priorytet

en: Wish lists
pl: Lista życzeń

en: Wishlists
pl: Listy życzeń

en: More
pl: Więcej

en: not verified
pl: niezweryfikowany

en: @count new
pl: nowe: @count

en: Show the currency field
pl: Pokaż pole waluty

en: Default currency
pl: Domyślna waluta

en: Misc. options
pl: Dodatkowe opcje

en: Open URL links in new window
pl: Otwórz linki w nowym oknie

en: Action
pl: Akcja

en: Cost
pl: Koszt

en: Quantity
pl: Ilość

en: URLs
pl: Adresy URL

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Purchaser
pl: Kupujący

en: On
pl: Włączony

en: For
pl: Dla

en: unknown
pl: nieznane

en: Last updated on
pl: Ostatnia zmiana

en: Requested
pl: Żądane

en: Purchased
pl: Zakupiono

en: Item Name
pl: Nazwa przedmiotu

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: All wishlists
pl: Wszystkie listy życzeń

en: new
pl: nowy

en: I really want this
pl: Naprawdę tego chcę

en: Nice to have
pl: Dobrze by mieć

en: Thinking about it
pl: Myślę o tym

en: See
pl: Zobacz

en: Login to see full link
pl: Zaloguj się by zobaczyć cały link

en: Hide purchase details
pl: Ukryj szczegóły zakupu

en: Show purchase details
pl: Pokaż szczegóły zakupu

en: error
pl: błąd

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Equals
pl: Równa się

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: No user
pl: Brak użytkownika
