Wishlist Module (7.x-2.6) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Item
ro: Produs

en: content
ro: conţinut

en: Description
ro: Descriere

en: Explanation or submission guidelines
ro: Explicații și sugestii de publicare

en: Currency
ro: Monedă

en: Priority
ro: Prioritate

en: More
ro: Mai multe

en: not verified
ro: neverificat

en: Default currency
ro: Moneda implicită

en: Action
ro: Acțiune

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: On
ro: Pornit

en: For
ro: Pentru

en: unknown
ro: necunoscut

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: new
ro: nou

en: error
ro: eroare

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Equals
ro: Egal

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: No user
ro: Niciun utilizator
