Wishlist Module (7.x-2.6) - en to si translation catalogue (36 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Item
si: අයිතමය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Wishlist
si: බලාපොරොත්තු ලැයිස්තුව

en: Edit this wishlist item
si: මෙම බලාපොරොත්ති ලැයිස්තුවේ අයිතම සංස්කරණය කරන්න

en: Get this gift
si: ත්‍යාගය ලබා ගන්න

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to purchase wishlist items
si: බලාපොරොත්තු ලැයිස්තුවේ අයිතම මිලදී ගැනීමට <a href="@login">ඇතුල්වීම</a> හෝ <a href="@register">ලියාපදිංචි වීම</a>

en: Public wish list item
si: බලාපොරොත්තු ලැයිස්තුවේ අයිතම ප්‍රසිද්ධියට පත් කරන්න

en: Item Description
si: අයිතම විස්තරය

en: Estimated Cost
si: තක්සේරු වටිනාකම

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Enter the three character ISO currency code for the value in the Estimated Cost field. e.g. USD for US Dollars, THB for Thai Baht, etc
si: තක්සේරු වටිනාකම සදහා අදාල ISO මුදල්වර්ගය සදහා වන අකුරු තුනකින් සමන්විත කේතය ඇතුලු කරන්න. උදා: ඇමෙරිකානු ඩොලරය සදහා USD, ශ්‍රී ලාංකා රුපියල් සදහා LKR

en: Primary URL
si: ප්‍රාථමික URL

en: Enter the URL from which the item can be purchased.  Use the form 'http://www.example.com'
si: මෙම අයිතමය මිලදී ගත හැකි වෙබ් අඩවි ලිපිනය ඇතුලු කරන්න. ඇතුලු කල යුතු අයුරු: 'http://www.example.com'

en: Secondary URL
si: ද්විතී‍ය URL

en: Quantity Requested
si: ඉල්ලුම් කල ප්‍රමාණය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Rate the importance of this item to help your friends and family select a gift
si: ඔබගේ පවුලේ සාමාජිකයින් හා මිතුරන් හට ත්‍යාගයක් තෝරා ගැනීම පහසු වීමට මෙම අයිතමය හි වැදගත් බව අනුපිලිවෙලින් තෝරන්න

en: Please enter the quantity requested.
si: කරුණාකර ඉල්ලුම්කල ප්‍රමාණය ඇතුලු කරන්න.

en: The requested quantity must be a number.
si: ඉල්ලුම් කල ප්‍රමාණය අංකයක් විය යුතුයි.

en: The requested quantitiy cannot be negative.
si: ඉල්ලුම් කල ප්‍රමාණය සෘණ විය නොහැකියි.

en: You must enter a cost for this wishlist item
si: මෙම බලාපොරොත්තු ලැයිස්තු අයිතමය සදහා වැය වන මුදල ඇතුලු කරන්න

en: You must enter a numeric value for the cost.
si: වැයවන මුදල සදහා අංකමය අගයක් ඇතුලු කරන්න.

en: Wish lists
si: බලාපොරොත්තු ලැයිස්තු

en: Wishlists
si: බලාපොරොත්තු ලැයිස්තු

en: More
si: තව

en: View all wishlists.
si: සියලු බලාපොරොත්තු ලැයිස්තු පෙන්වන්න.

en: View wishlist items for
si: සදහා බලාපොරොත්තු ලැයිස්තුවේ අයිතමයන් පෙන්වන්න

en: not verified
si: තහවුරු වී නොමැත

en: @count new
si: @count නව

en: Default currency
si: පෙරනිමි මුදල් වර්ගය

en: Enter the default three letter ISO currency code for new wishlist items.
si: බලාපොරොත්තු ලැයිස්තුවෙහි වන අයිතම සදහා පෙරනිමියෙන් අදාල විය යුතු මුදල් වර්ගය සදහා අකුරු 3 කි සමන්විත ISO කේතය ඇතුලු කරන්න.

en: error
si: දෝෂය
