Wishlist Module (7.x-2.7) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Explanation or submission guidelines
bo: གསལ་བཤད་དམ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པའི་མཛུབ་སྟོན།

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: not verified
bo: ར་སྤྲོད་བྱས་མེད་པ

en: @count new
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་པ@count

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: For
bo: དེའི་ཆེད་དུ།

en: new
bo: གསར་བ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: No user
bo: སྤྱོད་མཁན་མེད
