Wishlist Module (7.x-2.7) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Item
eu: Elementua

en: content
eu: edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Explanation or submission guidelines
eu: Azalpena edo bidalketaren jarraibideak

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: More
eu: Gehiago

en: not verified
eu: ez da egiaztatu

en: Action
eu: Ekintza

en: URLs
eu: URL-ak

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: new
eu: berria

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: No user
eu: Erabiltzailerik ez
