Wishlist Module (7.x-2.7) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: new
pa: ਨਵਾਂ
