Wishlist Module (7.x-2.7) - en to uk translation catalogue (226 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Item
uk: Елемент

en: content
uk: матеріал

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Explanation or submission guidelines
uk: Пояснення або вказівки щодо введення

en: Wishlist
uk: Список побажань

en: Add an item to one of your wishlist categories.
uk: Додати позицію до категорій Вашого списку побажань

en: Edit this wishlist item
uk: Редагувати цю позицію списку побажань

en: Get this gift
uk: Одержати цей подарунок

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to purchase wishlist items
uk: <a href="@login">Увійдіть</a> або <a href="@register">зареєструйтеся,</a> щоб придбати речі зі списку побажань

en: Hiding purchased item @title.  It now appears only on the users private list.
uk: Приховано придбану річ @title. Вона тепер відображатиметься лише в приватному списку користувача.

en: Public wish list item
uk: Оприлюднити позицію списку побажань

en: Makes this item visible to anybody.  If you uncheck this only you will be able to view the entry and this node will be set to 'unpublished'.
uk: Якщо позначка присутня, то це побажання буде видно всім. Якщо позначка відсутня, то побажання буде доступно для перегляду тільки вам.

en:  (in @currency)
uk:  (у @currency)

en: Estimated Cost
uk: Оцінена вартість

en: Currency
uk: Валюта

en: Enter the three character ISO currency code for the value in the Estimated Cost field. e.g. USD for US Dollars, THB for Thai Baht, etc
uk: Введіть трилітерний ISO-код валюти для значення у полі оціненої вартості, наприклад, USD для долара США, UAH для української гривні, тощо

en: Primary URL
uk: Основний URL

en: Enter the URL from which the item can be purchased.  Use the form 'http://www.example.com'
uk: Введіть URL, де можна придбати цю позицію у форматі 'http://www.example.com'

en: Secondary URL
uk: Додатковий URL

en: Optionally enter another URL from which the item can be purchased.  Use the form 'http://www.example.com'
uk: Додатково можна ввести інший URL, де можна придбати цю позицію, у форматі 'http://www.example.com'

en: Quantity Requested
uk: Необхідна кількість

en: Enter the number of this item that you would like if one is not enough
uk: Введіть кількість позиції, якщо одного не достатньо

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Rate the importance of this item to help your friends and family select a gift
uk: Оцініть важливість цієї позиції, щоб ваші друзі чи родина могли обрати подарунок.

en: Please enter the quantity requested.
uk: Будь ласка, введіть необхідну кількість.

en: The requested quantity must be a number.
uk: Необхідна кількість має бути числом.

en: The requested quantitiy cannot be negative.
uk: Необхідна кількість не може бути від'ємною.

en: You must enter a cost for this wishlist item
uk: Необхідно ввести вартість для цієї позиції списку побажань.

en: You must enter a numeric value for the cost.
uk: Необхідно ввести числове значення для вартості.

en: Configure the wishlist module's settings.
uk: Налаштуйте модуль Списки побажань.

en: Wish lists
uk: Списки побажань

en: Manage and view the wishlist purchase records for your site.
uk: Керуйте і переглядайте записами покупок зі списку побажань на вашому сайті

en: Wishlists
uk: Списки побажань

en: More
uk: Ще

en: View all wishlists.
uk: Перегляд усіх списків побажань

en: not verified
uk: не перевірено

en: @count new
uk: @count нових

en: This text will be displayed at the top of the wishlist item submission form.  Useful for helping or instructing your users.
uk: Цей текст буде показуватися над формою введення позиції списку побажань. Можна застосовувати для довідки або інформування ваших користувачів.

en: Maximum number of names to show in Wishlists block
uk: Максимальна кількість імен, показуваних у блоці Списків побажань.

en: The maximum number of wishlists to display in the block.
uk: Максимальна кількість списків побажань, показуваних у блоці.

en: Show the currency field
uk: Показувати поле валюти.

en: By default the currency field for the price can be set by the user on each wishlist item.  If your site only needs to deal in a single currency, you can hide the field.  All entries will be saved with the default currency set below.
uk: За замовчуванням поле валюти може бути встановлене користувачем на кожному пункті списку побажань. Якщо Ваш сайт має справу лише з однією валютою, ви можете прибрати це поле. Усі записи будуть збережені зі встановленою нижче базовою валютою.

en: Default currency
uk: Базова валюта

en: Enter the default three letter ISO currency code for new wishlist items.
uk: Введіть базовий трилітерний ISO-код валюти для нових позицій списків побажань.

en: Misc. options
uk: Інші параметри

en: Open URL links in new window
uk: Відкрити URL посилання в новому вікні

en: When checked clicking on either the primary or secondary URL fields will open a new browser window.
uk: Якщо позначено, основний або додатковий URL  будуть відкриватися в новому вікні браузера.

en: Item purchased status protection options
uk: Параметри захисту стану покупки позиції

en: Hide the purchase information from anonymous users
uk: Приховувати інформацію про покупки від анонімних користувачів

en: Hide the purchase information from the user on their own wishlist by default
uk: Приховувати інформацію про покупки від користувача на власному спискові побажань за замовчуванням

en: Select this box to hide the purchase information about an item for the owner of the wishlist.  When this is checked users will not see the purchased information on their wishlist entries by default.  They will need to explicitly choose to reveal purchased items.
uk: Встановіть цей прапорець, щоб приховати інформацію про покупку позиції від власника списка побажань. При цій позначці користувачі не побачать інформацію про покупку своїх записів списка побажань за замовчуванням. Щоб побачити придбані позиції їм потрібно буде явно увімкнути розкриття.

en: Hide your (the admin) wishlist items when viewing the wishlist administration screen
uk: Приховувати  ваш (адміна) список побажань при перегляді сторінки адміністрування списків побажань.

en: This only applies to site administrators.  If checked, the site administrator will not see information about their own items in the wishlist administration screen
uk: Це стосується тільки до адміністраторів сайту. Якщо цей прапорець встановлений, адміністратор сайту не буде бачити інформацію про своїх власні позицій на адмінсторінці Списка побажань

en: Days before a fully purchased item is hidden
uk: За скільки днів приховувати придбану позицію

en: The number of days to leave an item on a user's public wishlist after it has been fully purchased.  After this many days, the item will be moved to the user's private wishlist.  It will not be deleted.  Set to 0 to disable automatic purchased item hiding.
uk: Скільки днів тримати придбану позицію в загальнодоступному спискові побажань користувача після її повної покупки. Після вказаної кількості дні позиція буде перенесена в приватний список побажань користувача. Вона не видаляється. Вкажіть 0 і автоматичне приховування придбаної позиції буде вимкнено.

en: Number of items to display in the user's wishlist summary
uk: Кількість елементів, яку показувати в резюме списку побажань користувача.

en: This is the number of items to display on the wishlist summary page.  This value will be applied to both the public wishlist and the user's private wishlist.
uk: Кількість елементів для відображення на сторінці резюме списку побажань користувача. Даний параметр застосовується однаково як до публічного списку побажань так і до приватного.

en: Control which columns are displayed
uk: Керування відображенням стовпців

en: Action
uk: Дія

en: Cost
uk: Вартість

en: Quantity
uk: Кількість

en: URLs
uk: URL-адреси

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Show the following columns in the wishlist table view
uk: Показувати наступні стовпці у табличному виді списку побажань

en: This controls which column show up in the wishlist summary view.
uk: Керування тим, яка колонка має виводитися в відображенні списку побажань.

en: Purchaser
uk: Покупець

en: On
uk: Увімкнено

en: For
uk: Для

en: unknown
uk: невідомо

en: This is a list of all purchase records for your site.  The Delete action will delete the record of the purchase, not the item itself.
uk: Це перелік усіх записаних покупок на вашому сайті. Дія "Видалити" видалить запис про покупку, а не саму позицію списку побажань.

en: The site is configure to not display your items on this list
uk: Сайт налаштований не показувати ваші позиції в цьому списку

en: The administrator forced a return of @purchase_quantity of "@node_title" from @purchaser_name for @giftee_name
uk: Адміністратор змусив повернути @purchase_quantity  "@node_title" від @purchaser_name для @giftee_name

en: You have deleted the record for a purchase of @purchase_quantity unit for <i>@node_title</i>
uk: Ви видалили запис про купівлю @purchase_quantity одиниць для <i>@node_title</i>

en: No wishlists exist on this site
uk: Списки побажань на цьому сайті відсутні

en: Wishlists allow their owners to maintain a running list of items they may want to purchase or have purchased for them on a birthday or special occasion.  The items on these lists are not sold through this web site, but point to other stores and vendors who do sell them.  This list is the on-line version of the birthday list you may have given to your mother growing up.  It was her job to make sure that no two people purchased the same gift for you.
uk: Списки побажань дозволяють їх власникам переглядати бажання, які вони можуть хотіти купити або купили до свят чи інших випадків. Позиції в цих списках не призначені для купівлі через цей вебсайт, але вказують на інші магазини і продавців, які їх продають. Цей список - онлайнова версія списку до дня народження в інших країнах, які дозволяють уникнути випадку, коли дві людини придбають вам однаковий подарунок.

en: 's wishlist
uk: список побажань

en: @name's wishlist
uk: список побажань від @name

en: Last updated on
uk: Востаннє оновлено

en: Requested
uk: Потрібно

en: Purchase details hidden
uk: Деталі покупки приховані

en: Purchased
uk: Придбаний

en: Quantity<br>You<br>Purchased
uk: Кількість<br>Ви<br>Придбали

en: Return these items
uk: Повернути ці позиції

en: Return this item
uk: Повернути цю позицію

en: Item Name
uk: Назва позиції

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

en: All wishlists
uk: Всі списки побажань

en: No wishlist items found.
uk: Позиції в списку побажань відсутні.

en: <p>The list below shows all of the items on @giftee_name's wishlist.</p><p>Once you have decided on an item to purchase for @giftee_name, click on 'get this gift' and follow the instructions on the screen that comes up.  This will indicate that you have purchased the gift and will prevent somebody else from getting a duplicate.  Once you have clicked on 'get this gift' you still need to actually purchase the gift.  You don't do that here at this site.  You need to visit the store or website described by @giftee_name and complete your transaction there.  Please always 'get this gift' here on this website before you purchase it at the store.  Somebody else might decide to buy one too while you are out shopping.</p>
uk: <p>Нижче наведені всі позиції списку побажань @giftee_name. </p> <p> Як тільки Ви вибрали пункт, щоб купити для @giftee_name, натисніть, 'отримати цей подарунок' і виконайте інструкції на екрані. При цьому буде сповіщено, що ви придбали подарунок і попереджаєте тих, хто має схоже бажання. Після натискання 'отримати цей подарунок', Ви все ще маєте фактично купити подарунок. Ви не зможете зробити це на цьому сайті. Ви повинні відвідати магазин або веб-сайт, описаний @giftee_name і виконати покупку. Будь ласка, натискайте 'отримати цей подарунок' на цьому веб-сайті до того, як ви придбаєте його у магазині. Хто-небудь також може вирішити купити ту саму річ за вашої відсутності через відвідини магазину. </p>

en: <p>If you change your mind about purchasing a particular gift you can put the item back on @giftee_name's wishlist.  View the item (by clicking on the 'Item Name' field) and you will be able to return the item to the list.  You need to be logged in to this web site to see the 'return' option.</p>
uk: <p>Якщо ви зміните свою думку щодо купівлі певного подарунку, ви можете повернути відкладену позицію назад у список побажань @giftee_name.  Перегляньте позицію (клацнувши на поле "Назва позиції") і ви зможете повернути позицію назад у список. Щоб опція "повернути" відображалась, необхідно бути авторизованим на сайті.</p>

en: Items which are private and not shown to others who view your wishlist
uk: Позиції, що є приватними і не показуються тим, хто переглядає ваш список побажань.

en: No private wishlist items found.
uk: Приватних позицій у списку побажань не знайдено.

en: Hidden from you
uk: Приховано від вас

en: Login for information on this gift
uk: Щоб отримати інформацію про цей подарунок, увійдіть на сайт

en: Login to get this gift
uk: Щоб отримати цей подарунок, увійдіть на сайт

en: new
uk: новий

en: Anonymous user attempted to purchase item off wishlist: nid=@nid.  You can prevent this error by removing wishlist permissions from anonymous accounts on your site
uk: Анонімний користувач намагався придбати позицію поза списку побажань: nid=@nid. Ви можете запобігти цій помилці видаливши повноваження списку побажань з анонімних облікових записів сайту

en: Anonymous wishlist purchases are not allowed
uk: Анонімні придбання зі списку побажань недозволені.

en: Purchase wishlist item - @title
uk: Придбати позицію списку побажань- @title

en: Quantity that you will purchase
uk: Кількість, яку ви придбаєте

en: Enter the quantity that you intend to purchase for @giftee_name.  You should 'purchase' items off the wishlist here before you actually buy the items from the store/website.  If you do not, you create the chance for somebody else to get these items instead.  Remember, you can always put an item you 'purchase' back on the wishlist.
uk: Вкажіть кількість, яку ви збираєтесь придбати для @giftee_name.  Ви маєте 'придбати' позиції у списку побажань до безпосередньої їх купівлі у магазині чи в інтернеті, якщо не хочете, щоб хтось інший придбав їх замість вас. Пам'ятайте, "придбання" у списку побажань можна завжди скасувати

en: The purchase quantity must be numeric.
uk: Кількість покупок повина бути цілим числом.

en: Your purchase quantity must be a positive number, and not zero.
uk: Ваша кількість покупок мусить бути цілим позитивним числом більшим нуля.

en: Be serious.  Zero of them?
uk: Будьте серйозним. Нуль?

en: You cannot purchase more than @items_remaining of this item
uk: Ви не можете придбати понад @items_remaining шт. цієї позиції

en: @purchaser_name purchased @purchase_quantity of "@node_title" for @giftee_name
uk: @purchaser_name придбав @purchase_quantity "@node_title" для @giftee_name

en: Your intent to buy @item_purchase_quantity of this item has been recorded.  Next you should buy the described item at the store/website that is selling it.
uk: Ви намірились  придбати @item_purchase_quantity вказаних позицій записаний. Тепер слід придбати описаний товар у магазині чи на сайті, що їх продає.

en: Anonymous user attempted to return an item from a wishlist: nid=@nid.  You can prevent this error by removing wishlist permissions from anonymous accounts on your site
uk: Анонімний користувач намагався повернути позицію зі списку побажань: nid=@nid. Ви можете запобігти цій помилці видаливши повноваження списку побажань з анонімних облікових записів сайту

en: Anonymous wishlist returns are not allowed
uk: Анонімні повернення зі списку побажань недозволені.

en: @purchaser_name returned @purchase_quantity of "@node_title" for @giftee_name
uk: @purchaser_name повернув @purchase_quantity з "@node_title" для @giftee_name

en: You have placed @purchase_quantity of <i>@node_title</i> back on the wishlist.
uk: Ви повернули @purchase_quantity <i>@node_title</i> назад у список побажань.

en: I really want this
uk: Я дійсно бажаю це

en: I'd love to have this
uk: Я б хотів це мати

en: Nice to have
uk: Було б приємно

en: Thinking about it
uk: Думаю про це

en: Don't get this for me
uk: Це не для мене

en: See
uk: Подивитися

en: Login to see full link
uk: Увійдіть, щоб переглянути повне посилання

en: None left to purchase
uk: Немає чого придбати

en: Hide purchase details
uk: Приховати деталі покупки

en: Show purchase details
uk: Відобразити деталі покупки

en: wishlist
uk: список бажань

en: create wishlists
uk: створити список бажань

en: edit own wishlist
uk: редагування власний список бажань

en: admin wishlist
uk: адміністрування списку бажань

en: access wishlists
uk: доступ до списку бажань

en: reveal purchase status
uk: отримати стан покупки

en: Wishlist nodes allow you to build up a list of items you may want for holidays and special occasions.
uk: Матеріали списку побажань дозволяють створити список позицій, які Ви можете бажаєте для свят і особливих випадків.

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Equals
uk: Дорівнює

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: (none left to purchase)
uk: (немає що купувати)

en: Purchase
uk: Купити

en: If you know about how much the item will cost, enter it here.
uk: Якщо ви знаєте про те, скільки вона буде коштувати, введіть це тут.

en: Gift purchase record
uk: Запис про покупку подарунку

en: Wishlist: Est. Cost
uk: Список побажань: приблизна вартість

en: Wishlist: Item URL 1
uk: Список побажань: URL 1 для позиції

en: Wishlist: Item URL 2
uk: Список побажань: URL 2 для позиції

en: Wishlist: Quantity Requested
uk: Список побажань: Запитувана кількість

en: Wishlist: Est. Cost Currency
uk: Список побажань: Валюта приблизної вартості

en: Wishlist: Display Priority
uk: Список побажань: пріоритет відображення

en: Wishlist: Item Is Public
uk: Список побажань: позиція є загальнодоступною

en: Filter items by public or private status
uk: Відфільтрувати позиції за загальнодоступним або приватним станом

en: Sort by display priority
uk: Впорядкувати за пріоритетом показу

en: Removing items purchased before @dt
uk: Видалення позицій, придбаних до @dt

en: Wishlist settings
uk: Налаштування списку побажань

en: Wishlist purchases
uk: Придбання зі списку побажань

en: Delete wishlist item
uk: Видалити позицію списку побажань

en: buyer
uk: покупець

en: No user
uk: Користувач відсутній

en: Item list description limit
uk: Обмеження опису для списку позицій

en: Limit the length of the description that is shown on the view of all wishlist items.
uk: Обмежте довжину опису, який показують на виді всіх позицій списку побажань

en: View !user's wishlist
uk: Переглянути список побажань від !user

en: View wishlist items for @user
uk: Переглянути списки побажань від користувача @user

en: Wishlist item description node
uk: Матеріал опису позиції списку бажань

en: The description of the item.
uk: Опис позиції.

en: Wishlist node
uk: Матеріал списку побажань

en: How much has been bought of this item
uk: Скільки штук даного предмета було куплено

en: How much has been bought of this item and how much is left to purchase
uk: Скільки штук даного предмета було куплено і скільки ще залишилося придбати

en: Item is public
uk: Позиція загальнодоступна

en: Item is visible for other people.
uk: Дану позицію можуть бачити інші люди.

en: Est. Cost
uk: Прибл.вартість

en: Estimated cost for this item.
uk: Приблизна вартість даної позиції.

en: URL of website.
uk: URL веб-сайту.

en: Link to website where item is described or can be bought.
uk: Посилання на сайт, де даний предмет описаний або може бути придбаний.

en: Additional URL of website.
uk: Додатковий URL веб-сайту.

en: Quantity requested
uk: Запитана кількість

en: The requested number of items requested.
uk: Виконаний запит запитуваної кількості позицій.

en: Currency the estimated cost is expressed in.
uk: Валюта, в якій виражена приблизна вартість.

en: How eager you are to get this item.
uk: Як сильно ви жадаєте отримати даний предмет.

en: Wishlist purchased
uk: Список придбаних побажань

en: Wishlist purchased link to node.
uk: Посилання на матеріал списку придбаних побажань.

en: A wishlist purchased node identifier.
uk: Ідентифікатор матеріалу списку придбаних побажань

en: Who bought this item.
uk: Хто придбав цю позицію.

en: Quantity bought.
uk: Придбана кількість.

en: The number of items that has been bought by this buyer.
uk: Кількість позицій, які були куплені цим покупцем.

en: The date of purchase.
uk: Дата покупки.

en: The date when this item has been bought by this buyer.
uk: Дата, коли ця позиція була придбана цим покупцем.

en: Sum of quantity bought.
uk: Загальна кількість придбаного.

en: The total number of items that has been bought.
uk: Загальна кількість придбаних позицій.

en: Left to purchase.
uk: Залишилось купити.

en: The total number of items that is left to purchase (=requested-bought.
uk: Загальна кількість позицій, які залишилося купити (= requested-bought.

en: Check this box to hide the purchase information about an item for anonymous users.  When this is checked, only authenticated users will be able to see whether an item remains available to purchase.  This will also remove all links from purchase URLs to prevent an unwitting anonymous user from purchasing an item without indicating it was purchased.  This is a way to prevent your users from peeking at the wishlist by visiting the site anonymously.
uk: Залиште тут позначку щоб приховати інформацію про покупку даної позиції від анонімних користувачів. У цьому випадку тільки авторизовані користувачі зможуть побачити, чи доступний цей предмет для покупки. Це також видалить всі посилання для покупки, так що анонімні користувачі не зможуть купити предмет не зазначивши, що він був придбаний. Таким чином користувачі не зможуть заглядати в список бажань, відвідуючи сайт анонімно.

en: Tokens for user name
uk: Замінники для імен користувачів

en: Replace giftee user name with tokens. Token module must be enabled. Leave blank to use standard user name.
uk: Замінити ім'я користувача, що дарує, замінником. Має бути увімкнений модуль Замінник. Для використання стандартного імені користувача залиште порожнім.

en: Invalid argument to wishlist_page [@arg1]
uk: Неприпустимий аргумент wishlist_page [@arg1]

en: ...(more)
uk: ...(ще)

en: authority to create wishlist nodes
uk: право на створення матеріалів списку побажань

en: authority to edit your own wishlist
uk: право на редагування власного списку побажань

en: User is allowed to administer the wishlist module settings
uk: Користувач може адмініструвати налаштування модуля список бажань

en: Rights to view, purchase and return items on wishlists
uk: Права для перегляду, покупки і повернення позицій списків бажань

en: Allows the user to reveal who purchased items off their list
uk: Дозволяє користувачеві дізнатись, хто придбав товари з їх списку

en: A wishlist allows you maintain a collection of items you want for a special occasion, such as a holiday, birthday or just for the fun of it.  The wishlist is just a list, to purchase items users will be directed to the appropriate ecommerce site to complete the purchase.
uk: Список бажань дозволяє зберігати колекцію предметів, які ви хочете отримати з особливої нагоди, на зразок свята, дня народження або просто так. Список бажань - це просто список. Щоб купити предмети, користувачі будуть переспрямовані у відповідний інтернет-магазин для завершення покупки.

en: Describe the item you want to add to your wishlist.  Include an estimated cost, the quantity you want and one or two URLs to sites that sell the item.
uk: Опишіть позицію, яку ви хочете додати в ваш список бажань. Вкажіть приблизну вартість, бажану кількість і одну або дві посилання на сайти, які це продають.

en: Public wishlist item
uk: Позиція загальнодоступного списку побажань

en: Makes this item visible to anybody. If you uncheck this only you will be able to view the entry and this node will be set to 'unpublished'.
uk: Позицію  буде видно всім користувачам. Якщо ця опція не вибрана, тільки ви зможете переглядати цей запис і цей матеріал буде встановлений як 'неопублікований'.

en: Enter the URL from which the item can be purchased. Use the form 'http://www.example.com'
uk: Введіть посилання, за яким можна придбати дану позицію. Використовуйте формат 'http://www.example.com'

en: Optionally enter another URL from which the item can be purchased. Use the form 'http://www.example.com'
uk: За бажанням введіть ще одне посилання, за яким можна придбати даний предмет. Використовуйте формат 'http://www.example.com'

en: Enter the number of this item that you would like if one is not enough.
uk: Введіть бажану кількість, якщо це більше однієї штуки.

en: Rate the importance of this item to help your friends and family select a gift.
uk: Вкажіть важливість даної позиції, щоб допомогти друзям і родичам вибрати подарунок.

en: Wishlist Field Group
uk: Група полів списку побажань

en: All wishlist related fields in a two column group
uk: Всі поля, пов'язані з списком побажань у вигляді двоколоночної групи.

en: Edit your wishlist item
uk: Редагувати вашу позицію списку побажань

en: Mark this gift off the list so nobody else gets it
uk: Відзначте цей подарунок в списку, щоб ніхто інший не міг його купити

en: Installing wishlist
uk: Встановлення списку побажань

en: Wishlist purchase item was not deleted. The parameters must be numeric.
uk: Придбана позиція списка побажань не була видалена. Параметр має бути числом.

en: Are you sure you want to delete this wishlist purchase item?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю придбану позицію списку побажань?

en: Inputs do not agree.  Node @delete_nid is not related to wpid @delete_wp
uk: Вхідні дані не відповідають. Матеріал @delete_nid не пов'язаний з wpid @delete_wp

en: Invalid record - item return failed for wpid @delete_wp
uk: Неприпустимий запис - не вдалося повернути позицію для wpid @delete_wp

en: An error occurred while trying to carry out this action on a wishlist item.
uk: Сталася помилка під час спроби провести таку дію з позицією списку бажань.

en: Invalid attempt to return wishlist purchase item.
uk: Невдала спроба повернути позицію в списку бажань.

en: Are you sure you want to return this wishlist purchase item?
uk: Ви дійсно бажаєте повернути дану позицію списку бажань?

en: Return item
uk: Повернути позицію

en: Inputs do not agree. Node @nid is not related to wpid=@wpid
uk: Вхідні дані не відповідають. Матеріал @nid не пов'язаний з wpid= @wpid

en: Inputs do not agree. Node @nid wpid @wpid was not purchased by user @uid
uk: Вхідні дані не відповідають. Матеріал @nid wpid @wpid не придбаний користувачем @uid

en: Return of wishlist item failed
uk: Не вдалося повернути позицію списка побажань

en: Invalid node argument to wishlist_item_action_handler[@nid]
uk: Невірний аргумент матеріалу для wishlist_item_action_handler [@nid]

en: Invalid action argument to wishlist_item_action_handler[@action]
uk: Невірний аргумент дії для wishlist_item_action_handler[@action]

en: Invalid attempt to return wishlist purchase item by user @uid - node @nid, wpid @wpid
uk: Неприпустима спроба повернути позицію списка побажань, придбану користувачем @uid - матеріал @nid, wpid @wpid

en: User @uid attempted to purchase a node which is not a wishlist item: nid=@nid.
uk: Користувач @uid намагався придбати матеріал, що не є позицією списку побажань: nid=@nid.

en: Node @nid cannot be purchased
uk: Матеріал @nid неможливо придбати

en: Wishlist total purchased
uk: Усього придбано зі списку побажань
