Wishlist Module (7.x-2.8) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Item
gu: નંગ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Explanation or submission guidelines
gu: સમજૂતી અથવા રજૂઆત માર્ગદર્શિકા

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: More
gu: વધુ

en: not verified
gu: ચકાસાયેલ નથી

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: On
gu: ચાલુ

en: For
gu: માટે

en: new
gu: નવું

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: No user
gu: કોઈ વપરાશકર્તા નથી
