Wishlist Module (7.x-2.8) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Item
he: פריט

en: content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Priority
he: עדיפות

en: More
he: עוד

en: not verified
he: לא נבדק

en: Misc. options
he: אפשרויות נוספות

en: Open URL links in new window
he: פתח קישורים בחלון חדש

en: When checked clicking on either the primary or secondary URL fields will open a new browser window.
he: אם מסומן, קישור ראשוני או משני יפתח בחלון חדש.

en: Item purchased status protection options
he: אפשרויות הגנת הסטטוס של פריט קנוי

en: Hide the purchase information from anonymous users
he: החבא מידע אודות הקניה ממשתמשים אנונימיים

en: Days before a fully purchased item is hidden
he: מספר הימים עד להסתרת פריט שנקנה במלואו

en: Control which columns are displayed
he: הגדר את מספר העמודות שיש להציג

en: Action
he: פעולה

en: Cost
he: עלות

en: Quantity
he: כמות

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Purchaser
he: קונה

en: On
he: פעיל

en: For
he: עבור

en: unknown
he: אחר

en: This is a list of all purchase records for your site.  The Delete action will delete the record of the purchase, not the item itself.
he: רשימת רשומות הקניה עבור האתר שלך. פעולת המחיקה תמחק את רשומת הקניה, אבל לא את הפריט עצמו.

en: The site is configure to not display your items on this list
he: האתר מוגדר כך שהפריטים שלך לא יופיעו ברשימה זו

en: The administrator forced a return of @purchase_quantity of "@node_title" from @purchaser_name for @giftee_name
he: האדמיניסטרטור חייב החזרת @purchase_quantity פריטים מסוג "@node_title" מ-@purchaser_name עבור @giftee_name

en: You have deleted the record for a purchase of @purchase_quantity unit for <i>@node_title</i>
he: מחקת רשומה עבור קנית @purchase_quantity פריטים מסוג <i>@node_title</i>

en: Last updated on
he: עודכן לאחרונה ב

en: Purchase details hidden
he: פרטי הקניה חבויים

en: Purchased
he: נקנה

en: Quantity<br>You<br>Purchased
he: הכמות שרכשת

en: Return these items
he: החזר פריטים אלו

en: Return this item
he: החזר פריט זה

en: Item Name
he: שם הפריט

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: new
he: חדש

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: No user
he: אין משתמש
